Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPU | veřejné zakázky

VEDOUCÍ NÁKUPU | veřejné zakázky

Náplň práce

Jste zkušený nákupčí s víceletou praxí v režimu veřejných zakázek? A to dokonce v oblasti IT? Vedení týmu je pro Vás přirozenou součástí práce?

Dejte mi o sobě vědět, ať nepropásnete tuto výjimečnou pracovní pozici.

Jako VEDOUCÍ NÁKUPU budete zodpovídat za:

- řízení procesu nadlimitních i podlimitních VŘ podke zákona o zadávání veřejných zakázek v oblasti IT
- rozvoj a naplnění cílů menšího týmu
- vedení jednání se zákazníky a dodavateli
- reporting výsledků práce

Požadavky

- zkušenost s nákupem dle zákona o zadávání veřejných zakázek - minimálně 5 let
- znalost obchodního práva (NOZ)
- zkušenosti z oblasti nákupu IT zakázek velikým plus
- schopnost vedení menšího týmu
- spolehlivost a výborné komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 15 % bonus ke mzdě 26 dnů dovolené a k tomu 3 dny zdravotního volna Roční program Benefit plus (20 000 Kč) Měsíční příspěvek na penzijní připojištění (až 2 000 Kč) Flexibilní zkrácená pracovní doba - 37,5 hod. týdně Multisport karta Soukromé parkoviš
  • Místo pracoviště: Praha