Nabídka práce > SENIOR ÚČETNÍ S AJ | ZNALOST SAP

SENIOR ÚČETNÍ S AJ | ZNALOST SAP

Náplň práce

Máte praxi v účetnictví a angličtina pro vás není žádný problém? Pracoval/a jste někdy na implementaci SAPu nebo máte dostatečné zkušenosti s tímto programem?
Máte drive a ambice se nadále vzdělávat a profesně růst?
Pak hledáme právě vás!

Do českobudějovické firmy se hledá nová posila na pozici SENIOR ÚČETNÍ.

Co byste měl/a na starosti:
- Realizace komplexních účetních úkonů a spolupráce při uzavírání měsíčních účetních periód.
- Podílení se na přípravě ročních účetních závěrek a spolupráce s auditorskými týmy, včetně účasti na kontrolních auditech.
- Spolupráce při vypracování daňových přiznání souvisejících s daní z příjmu právnických osob.
- Sestavování účetních statistik pro Český statistický úřad.
- Prověřování správnosti účetních dokladů a záznamů z hlediska obsahu i formy.
- Vedení majetkového účetnictví, zahrnující investice, evidence a inventarizaci drobného majetku.
- Spolupráce při implementaci systému SAP.
- Vypracování interních směrnic a standardizace firemních procesů.
- Příprava a prezentace reportů.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2 - komunikace s mateřskou firmou
- Znalost komplexního účetnictví
- Zkušenosti s programem SAP
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Dovolená 5 týdnů - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Příspěvek na dětské
  • Místo pracoviště: České Budějovice