Nabídka práce > ÚDRŽBA VÝROBNÍ LINKY | DOBA NEURČITÁ | až 35 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

ÚDRŽBA VÝROBNÍ LINKY | DOBA NEURČITÁ | až 35 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jste zodpovědný, pečlivý a samostatný?
Máte zkušenosti s opravou strojního zařízení?
Hledá se pracovník/pracovnice na ÚDRŽBU VÝROBNÍ LINKY na 3 SMĚNY.

Budete mít na starosti:
- opravy výrobních zařízení, jejich montáž a údržbu
- pravidelnou údržbu
- kontroly plynových kotelen
- ostatní úkoly dle pokynů vedoucího

Rozhodně se nebudete nudit a odpočítávat minuty do konce směny! Zaujala Vás tato příležitost? Čekáme na Váš životopis!

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technický směr
- orientace v údržbě výrobních zařízení - VN/NN

Pokud máte zkušenosti se svářením či VZV jste ve výhodě. :)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - doba neurčitá - odborná školení - příspěvky na stravování - systém Cafeteria - příspěvek na životní/penzijní pojištění - příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Třebíč