Nabídka práce > Výrobní dělník Jihlava 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Výrobní dělník Jihlava 41 000 Kč s bonusem 50 000 Kč

Náplň práce

Ať už výrobní dělník, nebo montážní dělník, případně operátor = x názvů pro stejný výsledek. Zručný dělník = úspěšnost firmy a zisk pro samotného pracovníka.
Obsazujeme místa výrobních dělníků, kdy vás bude především čekat:
- montáž výrobků dle pracovního postupu,
- obsluha montážních stanic.
Práce dělníka není fyzicky náročná, ale je zde důležitá manuální zručnost.
Za pečlivou práci si u nás výrobní dělník odnese domů 35 000 Kč, při nástupu. Jakmile je zaškolený, tj. po cca půl roce, tak jeho mzda vyskočí až na 41 000 Kč, v závislosti na směnném modelu.
K tomu navíc nástupní bonus 50 000 Kč.
Práce v třísměnném provozu (rovnoměrném či nerovnoměrném). Směny dlouhé 7,5 h.
Práce ve stabilní firmě, kde se navíc můžete kariérně posunout. Záleží to opravdu na vás.

Požadavky

- min. ukončené základní vzdělání
- věk min.18.let
- ochota práce ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 41000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 50 000 Kč nástupní bonus - za přesčasové víkendové směny (mimo váš rozvrh směn) mimořádné odměny až 5 000 Kč/měs. - za svátkovou směnu odměna 2 000 Kč - týden dovolené navíc - dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč) - možnost karié
  • Místo pracoviště: Jihlava