Nabídka práce > STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PŘEDVÝVOJ BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ | ANGLIČTINA A NĚMČINA

STROJNÍ KONSTRUKTÉR | PŘEDVÝVOJ BATERIOVÝCH SYSTÉMŮ | ANGLIČTINA A NĚMČINA

Náplň práce

Máte strojírenské vzdělání, vyznáte se v oblasti vývoje bateriových článků a máte přesah do různých inženýrských disciplín?

Pojďte pracovat jako konstruktér pro bateriové systémy pro lídra v oblasti vývoje, simulace a testování pohonných jednotek!

Čeká Vás:
- vývoj inovativních koncepcí a komponent baterií
- vývoj a optimalizace technických řešení
- spolupráce s odbornými odděleními a externími dodavateli
- vývoj testovacích metod pro ověřování koncepcí nových baterií
- koordinace a dozor nad testy v rané fázi vývoje konceptu
- optimalizace bateriových systémů

Požadavky

- bakalářské/magisterské vzdělání (obor strojírenství)
- koordinační dovednosti – práce se škálou disciplín (mechanika, elektrika, teplo, software...)
- 3 roky zkušeností v multidisciplinárním prostředí (obory viz výše), s důrazem na bateriové systémy a testování
- plynulá komunikativní znalost angličtiny i němčiny
- znalost SW pro requirement engineering (např. IBM DOORS, PTC INTEGRITY)
- hluboké znalosti v oblasti vývoje bateriových systémů (integrace článků, E/E, návrh tepelného systému, normy a standardy)
- ochota cestovat do Německa

VÝHODOU:
- zkušenosti v projektovém řízení
- znalost Matlab/Simulink/AVL CRUISE-M
- zkušenosti s Creo Parametricm CATIA V5

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - komplexní školení (vývoj a SW) - perspektiva kariérního růstu - atraktivní a inovativní projekty
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav