Nabídka práce > PODPORA SÉRIOVÉ VÝROBY (OEM) S NJ

PODPORA SÉRIOVÉ VÝROBY (OEM) S NJ

Náplň práce

Přidejte se k přednímu světovému hráči ve vývoji pohonných jednotek! Dynamická firma s více než 10 000 zaměstnanci po celém světě hledá nového kolegu/kolegyni pro posílení týmu v Mladé Boleslavi.

Na pozici Vás čeká:
- zajištění komunikace a spolupráce s klienty a dodavateli.
- zapojení do řešení výzev v rámci projektů (identifikace problémů, hledání řešení).
- spolupráce s projektovým týmem.

Požadavky

- VŠ vzdělání
- 2 roky zkušeností v automotive prostředí (VÝHODOU: oblast projektů, nákupu nebo technických sektorů)
- základní znalost Creo/CATIA
- VÝHODOU: SAP, ECA/Windchill, KVS, AVON, PDMU
- němčina na pokročilé úrovni (B2/C1)
- ŘP sk. B
- ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - komplexní školení - perspektiva kariérního růstu - atraktivní a inovativní projekty
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav