Nabídka práce > KVALITÁŘ - NON-AUTOMOTIVE

KVALITÁŘ - NON-AUTOMOTIVE

Náplň práce

- Kontrola a dohled nad kvalitářskými procesy
- Práce s měřidly
- Vstupní, mezioperační i výstupní kontrola
- Záznamy z kontrol a tvorba protokolů, reporting
- Řešení interních neshod
- Řešení reklamací se zákazníky, dodavateli
- Podpora nastavování opatření vedoucí ke zlepšování procesů
- Spolupráce napříč odděleními

Požadavky

- SŠ vzdělání, ideálně technický obor
- Praxe v oblasti kvality, kontroli a měření
- čtení a orientace v technické dokumentaci
- Práce na PC
- Znalost/Povědomí ISO norem - velkou výhodou
- výhoda je znalost nebo zkušenost se svařovacími procesy a obráběním
- znalost AJ - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dní dovolené - benefity, prémie, bonusy - příspěvek na dopravu, PP stravování - příležitost pracovat v rámci nového projektu - Pracovní doba flexibilní, od PO-Pá
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem