Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY - NJ NEBO AJ

PLÁNOVAČ VÝROBY - NJ NEBO AJ

Náplň práce

- Hlídání dostupnosti materiálů, ověřování možných výrobních kapacit
- Plánování zásob - úzká spolupráce se zahraničním oddělením
- Tvorba a kontrola podkladů pro výrobu
- Plánování výroby v systému
- Podpora oddělení výroby při plánování výroby
- Účtování hodin a materiálu v interním systému
- Generování skladových zakázek
- Archivace zakázek
- Komunikace při zadávání technických parametrů zakázky - Čechy nebo centrála v zahraničí

Požadavky

SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
Zkušenosti v oblasti Logistiky nebo přímo plánování výroby
Komunikativní NJ NEBO AJ
MS Office - excel, word, outlook

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 39000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dní dovolené - benefity, prémie, bonusy - příspěvek na dopravu, PP stravování - příležitost pracovat v rámci nového projektu
  • Místo pracoviště: Teplice