Nabídka práce > ASISTENT/ REFERENT/KA VÝROBY jen ranní

ASISTENT/ REFERENT/KA VÝROBY jen ranní

Náplň práce

Vyřídíte? Zařídíte? Zjistíte? Zapíšete? Pošlete? Nezapomenete?
Pokud máte zkušenosti s administrativními pracemi ve výrobní firmě a podobnými činnostmi ve výrobě, pak se nám určitě ozvěte.

HLEDÁME kolegu-kolegyni do týmu ASTSTENT/REFRENT-KA do výrobní firmy nedaleko Prostějova, směrem na Tovačov.

Co práce obnáší?
- adnimistrativní práce v rámci menší firmy
- úzká spolupráce s vedoucím výroby (budete jeho pravá ruka)
- vyřizování záležitostí nejrůznější povahy v rámci provozu (objedávání věcí, kontrola a zakládání papírů, příprava podkladů pro evdení atp.)
- občas koupit chlebíčky a uvařit kafe když šéf nestíhá
- práce ve 1 směnném provoze (cca od 6-6,30 do 14,30-15,00 dle domluvy)
- práce převážne v kanceláři,občas nějaká cesta vyřídit něco někam

Nástup ihned, smlouva na HPP dlouhodobě.

Požadavky

- vyučení nebo maturita
- práce na PC (Excel, Word)-denní báze
- organizační schopnosti
- pečlivost, zodpovědnost,proaktivita
- energická osoba která nesedí v koutě a nečeká až se jí něco řekne
- dobrá schopnost komunikace
- samostatné uvažování
- dovednost navrhovat řešení
- angličtina alespoň trochu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá a různorodá práce - fajn menší kolektiv - dovolená 20 dní/rok - prémie dle výkonů - teplé jídlo/směna za dotovanou cenu
  • Místo pracoviště: Prostějov