Nabídka práce > ÚČETNÍ | TAKÉ PRO ABSOLVENTY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

ÚČETNÍ | TAKÉ PRO ABSOLVENTY | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Pro silnou zahraniční společnost s výrobním závodem v Českých Budějovicích hledáme člověka do týmu účetních!

Můžeš být jak absolvent ekonomické školy, tak zkušený/á účetní. Čeká tě práce v menším kolektivu účetních, kde budeš mít na starosti:

- Evidenci a účtování faktur přijatých, jejich párování se skladovými příjemkami
- Účtování bankovních výpisů
- Párování vydaných faktur a jejich plateb, komunikaci s odběrateli
- Spolupráci na měsíční závěrce

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- Angličtina na úrovni min. B1 pro denní komunikaci se zahraničím
- Znalost účetnictví a jeho principů (minimálně ze školy)
- Praxe v účetnictví výhodou, nikoliv podmínkou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Jazykové kurzy a profesní vzdělávání - Stravenky
  • Místo pracoviště: České Budějovice