Nabídka práce > SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

SPECIALISTA VÝROBNÍ KVALITY

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti výrobní kvality? Chcete mít možnost podílet se na optimalizaci procesů, zavádění nových technologií či analýze rizik ve výrobě?

Staňte se součástí týmu v prestižní farmaceutické společnosti.

Čeká Vás:
- Dohled nad výrobou sterilních produktů z hlediska kvality
- Podílení se na zavádění nových procesů a technologií
- Zajišťování souladu se standardy Annex 1
- Koordinace kolegů
- Posuzování nových investic do výrobního zařízení ovlivňujícího kvalitu (CAPEX)
- Iniciativy vedené ke zlepšování procesů a kvality
- Vlastnictví CAPA za danou oblast výroby
- Spolupráce na analýze rizik pro výrobní procesy

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe na podobné pozici
- Zkušenosti v oblasti výrobní kvality
- Praktická znalost Capex a CAPA
- Znalost standardů Annex 1 výhodou
- Dobré znalosti MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * home office * měsíční bonus * Cafeteria * týden dovolené navíc * až 5 dní sick days * příspěvek na penzijní pojištění a životní pojištění * příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Praha