Nabídka práce > ASISTENT/KA JEDNATELE | KOMUNIKATIVNÍ AJ I NJ

ASISTENT/KA JEDNATELE | KOMUNIKATIVNÍ AJ I NJ

Náplň práce

Nevadí ti vařit šéfovi kafe, ale chceš i víc než jen to? Komunikuješ plynně německy i anglicky? Hledáme ASISTENTA/TKU, který/á bude pravou rukou přímo JEDNATELE společnosti.

Tvojí každodenní náplní bude:
- tvoření zápisů z porad
- příprava reportů
- plánování denního itineráře (schůzky, porady, návštěvy)
- správa firemních směrnic a dalších předpisů
- organizace služebních cest (letenky, ubytování apod.)

Na nic nečekej a zašli mi svůj životopis!

Požadavky

SŠ vzdělání (ideálně ekonomického zaměření)
NJ i AJ na komunikativní úrovni
Dobrá znalost balíčku MS Office (Word, Excel, Power Point)
Zkušenost na stejné pozici ve výrobní firmě VÝHODOU, nikoli podmínkou
Samostatnost
Pečlivost
Spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené smlouva na dobu neurčitou mobilní telefon + notebook různé sportovní a kulturní akce pořádané firmou plně dotované stravování prémie na dovolenou a Vánoce příspěvek na životní pojištění příspěvek na jazykové kurzy příspěvek na školen
  • Místo pracoviště: Český Krumlov