Nabídka práce > SAP SPECIALISTA l MM | WM | QM

SAP SPECIALISTA l MM | WM | QM

Náplň práce

Pro menší mezinárodní společnost hledáme zkušeného/zkušenou kandidátku na pozici SAP SPECIALISTA pro moduly MM, WM a QM.

Náplň práce:

* technická podpora a konzultace SAP a cloudová řešení v modulech: SD, SCM, QM, PP
* koncepční podpora odborných útvarů a další rozvoj procesů a funkcí
* spolupráce / projektové řízení na mezinárodních projektech (S/4 Hana)
* technická analýza a definice programových požadavků
* uživatelská podpora 2. a 3. úrovně

Požadavky

* vzdělání v oblasti IT
* AJ na úrovni B2
* velmi dobrá znalost SAP SCM (Supply Chain Management)

VÝHODOU:
* znalost NJ
* znalost FIORI a S/4 HANA

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 80000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajímavé mzdové ohodnocení * možnost práce z HO * stravenkový paušál * příspěvek na penzijní připojištění * systéme Cafeterie * Multisport karta
  • Místo pracoviště: Karviná