Nabídka práce > TEAM LEADER VÝROBY | až 45 000 Kč

TEAM LEADER VÝROBY | až 45 000 Kč

Náplň práce

Hledá se TEAM LEADER do výrobní společnosti! Máš zkušenosti s vedením lidí, nebojíš se zodpovědnosti? V takovém případě stojíš na správném inzerátu!

Co budeš mít na starosti?

- elektivně řídit a organizovat daný úsek
- řádně vyplňovat danou dokumentaci
- dohlížet na plnění úkolů, kontrolovat postupy a dodržování standardů
- dodržování BOZP a administrativa spojená s výrobou
- zajišťování kvality na svěřeném pracovišti
- školit, motivovat, hodnotit pracovníky

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením výrobního týmu
- znalost MS Office
- schopnosti naslouchání a argumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - příspěvek na dopravu - možnost Multisport karty - příspěvek na stravování - jazykové/odborné vzdělávání - stabilní zázemí a přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Blansko