Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ - ABSOLVENT

FINANČNÍ ÚČETNÍ - ABSOLVENT

Náplň práce

Jsi absolvent VŠ s ekonomickým zaměřením, nebo absolvent SŠ s 2-3 lety praxe z účetnictví? Dorozumíš se anglicky nebo německy? Pak neváhej a pošli mi své CV!

Na pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ - ABSOLVENT budeš mít na starost:

- Evidence a účtování dlouhodobého a drobného hmotného majetku
- Účtování self-billingových faktur
- Správa odběratelských saldokont
- Kontrola a vystavování cenových a množstevních rozdílů, párování
- Měsíční uzávěrkové operace
- Tvorba výkazů pro statistický úřad
- Účtování bankovních výpisů
- Přitom budete pracovat se zákaznickými portály, komunikovat s odběrateli i dalšími úseky společnosti

Požadavky

- AJ nebo NJ na úrovni min B1
- SŠ obchodního směru, nebo VŠ ekonomického směru se zaměřením na podnikové finance nebo daně a účetnictví
- Znalost MS Excel
- Zkušenosti s programem SAP výhodou
- Spolehlivost, zaměření na detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat + každoroční přidávání - 25 dní dovolené - Finanční odměny za odpracované roky - Možnost osobního rozvoje - Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou Dotované závodní stravování - Hrazené jazykové kurzy - Pružnou
  • Místo pracoviště: Turnov