Nabídka práce > IT SW specialista | VYSOČINA | INOVACE |

IT SW specialista | VYSOČINA | INOVACE |

Náplň práce

Jsi analytický typ a máš výborné organizační schopnosti? Máš zkušenost s vnitropodnikovými informačními systémy? Rád/a bys spolupracoval/a na zajímavých projektech a digitalizaci?

Pokud ano, tak hledáme právě tebe! Do výrobní společnosti hledáme IT softwarového specialistu.

Náplň práce:

Správa a rozvoj vnitropodnikových informačních systémů.
Poskytování technické podpory a řešení problémů pro koncové uživatele.
Spolupráce a vývoj na projektech digitalizace a automatizace.

Pokud máš zájem, neváhej se přihlásit! ?

Požadavky

- Zkušenosti ze správy vnitropodnikových systémů na vývojové úrovni.
- Zkušenosti s vývojem a správou uživatelských změn v rámci ERP systémů: to zahrnuje schopnost řešit problémy a optimalizovat procesy.
- Hledáme flexibilního kandidáta, který dokáže pracovat samostatně, ale také se umí zapojit do týmového prostředí.
- Zájem o nejnovější IT trendy a ochotu se neustále vzdělávat.
- Zkušenosti s vývojem aplikací v C# výhodou.
- Znalost Microsoft SQL a datové analýzy v Power BI výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pokud se k nám připojíte, dostanete finanční odměnu (Náborový příspěvek) 20 000 CZK. - Máte možnost si užít čtyři dny navíc k vašim standardním dovoleným. - Pomůžeme vám s náklady na dopravu. - Podpoříme vaše zdraví finančním příspěvkem. - Odměna
  • Místo pracoviště: Jihlava