Nabídka práce > MANAŽER/KA BOZP | až 85 000 Kč

MANAŽER/KA BOZP | až 85 000 Kč

Náplň práce

Do výrobní společnosti ve Zlínském kraji hledáme zodpovědného/nou manažera/ku health and safety!

Pokud máte v tomto odvětví zkušenosti a domluvíte se bez problémů anglicky, přihlaste se na tento inzerát!

Náplň práce:
- zajišťování procesů v oblasti BOZP
- implementace a koordinace zásad a předpisů BOZP a životního prostředí
- odpovědnost za dodržování těchto zásad na třech pobočkách firmy
- vytvoření a aktualizace interní dokumentace
- provádění preventivní a kontrolní činnosti
- identifikace a hodnocení rizik
- zajišťování školení pro zaměstnance
- tvorba statistik a výkazů
- komunikace s kontrolními orgány státní správy
- spolupráce se všemi odděleními společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na pozici spojené s HSE
- certifikace v oblasti BOZP a ŽP výhodou (ne podmínkou)
- znalost norem a předpisů v BOZP. PO a odpadovém hospodářství
- AJ na výborné úrovni
- ŘP sk. B + ochota příležitostně cestovat na pobočky společnosti
- proaktivní osobnost, přirozená autorita
- velmi dobré organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 75000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - vlastní rozvržení pracovních aktivit - 5 týdnů dovolené - pravidelná valorizace mzdy - příspěvek na stravování - zvýhodněné mobilní tarify - podpora osobního a profesního rozvoje - práce na zajímavých projektech + další příspěvky
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště