Nabídka práce > PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ | KLATOVSKO

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ | KLATOVSKO

Náplň práce

Hledáme kolegyu na pozici projektového vedoucího. Pokud se domluvíte anglicky a máte praxi s vedením projektů, neváhejte nás kontaktovat.

Na této pozici se budete zaměřovat na zajímavé projekty různých velikostí pro klienty v oblastech elektroniky, stavebnictví nebo automotive.

Náplň práce:
Tvorba nákladových kalkulacích
Řízení projektového týmu
Vypracování potřebné technologické dokumentace ve spolupráci s dalšími odděleními
Zajištění schvalovací dokumentace
Kontrola správnosti v zacházení s technologiemi
Komunikace s klienty a řešení technických záležitostí

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Praxe na obdobné pozici
Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Bonusy/prémie Flexibilní konec/začátek pracovní doby – zkrácená pracovní doba 37,5 hod/ týdně Home office Sleva na firemní výrobky/služby Příspěvek na dopravu Závodní stravování Jazykové kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Klatovy