Nabídka práce > SMĚNOVÝ TECHNIK ÚDRŽBY | absolventi vítáni

SMĚNOVÝ TECHNIK ÚDRŽBY | absolventi vítáni

Náplň práce

Do menší společnosti mimo automotive taktovku hledáme posilu do svého týmu na pozici směnového technika údržby, kde budete:

* minimalizovat defekty na výrobcích * zlepšovat kvalitu a tím i produktivitu
* podílet se na nových projektech a testování
* seřizovat a provádět údržbu strojů
* komunikovat s dodavateli * spolupracovat na demontáži a údržbě forem

Požadavky

Hledáme zkušené matadory, ale rádi dáme šanci i šikovným absolventům, kteří se chtějí podívat do praxe. U uchazečů hledáme:

* zkušenost se seřizováním vstřikovacích strojů
* počítačovou gramotnost
* čtení technických výkresů
* mechanickou zručnost, proaktivní přístup

Esem v rukávu je vzdělání v oboru elektro/vyhláška č.50/1978 Sb. - NENÍ PODMÍNKOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Louny