Nabídka práce > Překladatel a tlumočník v logistice - ukrajinština/ruština

Překladatel a tlumočník v logistice - ukrajinština/ruština

Náplň práce

Hledáme vhodné kandidáty na pozici LOGISTICKÉHO SPECIALISTY s ukrajinským jazykem. Mluvíte ukrajinsky a česky? Zvládáte základní úkony na počítači? Láká Vás pestrá pracovní náplň v logistice? Přihlaste se na pozici, kde by Vaším úkolem bylo následující:

* denní komunikace s řidiči kamionové dopravy v ukrajinštině
* překlady textů ukrajinština/čeština
* plánování tras
* řešení problémů během přepravy
* příjímaní objednávek a zadávání zakázek do systému
* vedení příslušné dokumentace a její evidence

Požadavky

* dobrá znalost ukrajinského jazyka a českého jazyka
* znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
* ochota vzdělávat se, učit se novým věcem
* příjemné vystupování
* ochota pracovat na dvě směny (ranní 8-16, odpolední 14-22)
* dobré komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravenky - bonus na dovolenou a Vánoce - jazykové kurzy - profesní školení (MS Office, interní systém) - mobilní telefon i k soukromým účelům - standardní dovolená
  • Místo pracoviště: Rokycany