Nabídka práce > TECHNOLOG | ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI

TECHNOLOG | ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI

Náplň práce

Šance pro absolventy, kteří mají za sebou vzdělání v oboru elektro!

Co kromě minimálně střední školy budeš potřebovat? Angličtinu. Na B1 nebo vyšším levelu.

A to je prakticky vše! Pokud máš chuť se i nadále učit (ovšem teď už v práci a prací) a chceš naskočit do výrobní společnosti na pozici TECHNOLOGA VÝROBY, čti dál, co tě na této pozici bude čekat:

- Budeš úzce pracovat s oddělením vývoje na nových produktech a jejich uvedení do výroby
- S tím souvisí tvorba výrobní dokumentace
- Tvořit budeš i pracovní postupy
- U těch již vytvořených budeš přemýšlet nad jejich zlepšením, zrychlením, zefektivněním
- Budeš také součástí týmu, který vybírá výrobní stroje a nástroje
- Budeš identifikovat problémy ve výrobě a pracovat na jejich odstranění
- Budeš myslet na kvalitu a bezpečí

Nutno dodat, že nehledáme jen absolventy. Jestli máš za sebou prokazatelné zkušenosti na podobné pozici a chceš se posunout dál nebo výš, jsi pro nás ideálním kandidátem!

Požadavky

- Máš za sebou alespoň SŠ (s maturitou) v elektro oboru
- Umíš anglicky na úrovni B1 nebo vyšší
- Jestli už s sebou táhneš pár zkušeností z výroby, určitě je zužitkuješ
- Hlavně musíš mít chuť se i nadále učit
- S tím se váže i proaktivita, kterou také budeš potřebovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonusy - Týden dovolené nad rámec ZP - Flexibilní pracovní doba - Jazykové vzdělávání - Firemní mobil i pro soukromé účely - Podpora osobního rozvoje
  • Místo pracoviště: České Budějovice