Nabídka práce > ELEKTRO l AŽ 45 000 KČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

ELEKTRO l AŽ 45 000 KČ | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Hledáte uplatnění ve výrobní společnosti, kde budete mít dostatek prostoru pro vlastní iniciativu?

Jedinečná šance pro zkušené i nováčky!

Obsazujeme pozicii ELEKTRO, kde Vás čeká:

- opravy el. zařízení či jejich částí
- instalace a montáž el. zařízení
- kontrolní sledování el. strojů a zařízení za provozu

Požadavky

* elektro vzdělání
* vyhláška č. 50 § 6 a vyšší výhodou
* znalost a orientace v technické dokumentaci
* ochota pracovat ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * měsíční prémie až 23 % mzdy * čtvrtletní prémie * finanční bonus před Vánocemi * 5 týdnů dovolené * závodní kantýna * Cafeterie * příspěvek na penzijní připojištění * vzdělávací programy * zvýhodněný tarif i pro rodinné příslušníky * firemní akce,
  • Místo pracoviště: Třebíč