Nabídka práce > ELEKTROTECHNIK | JEDNA SMĚNA | AŽ 40 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

ELEKTROTECHNIK | JEDNA SMĚNA | AŽ 40 000 KČ | I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš vyhlášku 50 - jsi manuálně zručný a chceš JEDNU SMĚNU a práci v čistém prostředí?
Mrkej a posílej životopis!

Hledáme kolegu ( ELEKTRO)TECHNIKA, který uvítá práci na 1 směnu a na starosti bude mít:
- odstraňování poruch
- seřizování zařízení a kontroly dle výrobní dokumentace a ostatních pokynů
- sestavení a zkouška výrobních, energetických a dopravních strojů

Požadavky

- výuční list v oboru elektro (příp. autotronik,autoelektrikář, apod.)
- vyhláška 50/1978 Sb. min. §6
- orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost práce v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - 3 sick days - příspěvek na stravování - multiSport karta - možnost jazykových kurzů - zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Třebíč