Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | NON-AUTOMOTIVE

SEŘIZOVAČ | NON-AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte pověstné zlaté české ručičky? Rozebrat a složit bez zbylých součástek je hračka? Porozhlížíte se po firmě, která Vám nabídne stabilitu, férový přístup i atraktivní mzdu? Nehledejte, našli jste!

Co u nás budete dělat?
* seřizovat ojedinělé stroje
* o stroje se starat jako o vlastní děti
* opravovat drobné závady
* učit se, nabírat zkušenosti a pilovat svou profesi

Požadavky

Zásadní je pro nás manuální zručnost a chuť se učit novému, protože naše stroje jen tak někde nepotkáte, ale záleží nám také na:

* technickém vzdělání
* nebo odpovídající technické praxi (zámečník, údržbář, seřizovač)
* ochotě pracovat na směny

Jsme firma s tradicí, silným zázemím a naši lidi u nás pracují rádi - zašlete nám životopis a přidejte se k nám!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 25000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 20 000 Kč Náborový příspěvek * 500 Kč/měs docházkový bonus * 220 Kč/měs příspěvek na stravování * 670 Kč/měs příspěvek na PP/ŽP – po ZD * Flexi Passy * bonusy na životní/pracovní jubilea * Vánoční bonus * bonus za doporučení kolegy * akce pro
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem