Nabídka práce > PROCESNÍ ENGINEER | ELEKTRO | NON- AUTOMOTIVE

PROCESNÍ ENGINEER | ELEKTRO | NON- AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máte elektro vzdělání (případně i platnou vyhlášku Vyhláška 50 §5
)? Už jste se ve výrobě pohyboval a rád byste našel uplatnění ve stabilní firmě se zajímavým produktem?

Pak hledáme právě vás!

Jako procesní inženýr se zaměřením na elektro budete mít na starost:

- Technickou podporu výroby
- Koordinaci výrobních kapacit
- Tvorbu výrobní dokumentace
- Zavádění nových produktů do výroby (především sériové)
- Realizaci změn, dohled nad jejich aplikací
- Kontrola dodržování pracovních postupů
- Řešení případných reklamací (podílení se na 8D reportu)
- Podílení se i na jednání s dodavateli i zákazníky
- Anýza efektivity a návrhy nápravných opatření (lean metody, kanban, kaizen, 5S, FMEA)
- Proškolování zaměstnanců

Požadavky

- Praxe ve výrobě, v oblasti elektrických a elektromechanických výrobních linek
- Elektrovzdělání a s tím spojená vyhláska 50 §5

- Čtení technické dokumentace
- Povědomí o řízení projektů, zlepšovacích metodách atp.
- Alespoň základy AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * velmi přátelská, rodinná atmosféra * flexibilní pracovní doba bez pevné složky * výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo * stravenky v hodnotě 100 Kč * po 1 roce dovolená navíc * občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Chomutov