Nabídka práce > ADMINISTRATIVA s AJ | JIHLAVSKO | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

ADMINISTRATIVA s AJ | JIHLAVSKO | ŠANCE PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš dobrou angličtinu, chceš ji využívat každý den a bude tě bavit práce v administrativě? Tvoje šance je právě tady - na JIHLAVSKU hledáme šikovného kandidáta na pozici pro komunikaci se zákazníky. Jestli tě to zajímá, pošli nám svůj životopis.

Tvoje náplň práce bude:
- denní komunikace se zákazníky
- podpora zahraničního obchodního týmu
- příjem objednávek, jejich zpracování, vedení příslušné dokumentace
- komunikace s výrobou, hlídání celého procesu a potvrzení termínu dodání
- komunikace s celním úřadem
- ostatní dle pokynů nadřízených

Požadavky

- SŠ (VŠ) vzdělání - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
- AJ na úrovni pro denní komunikaci, druhý jazyk VÝHODA
- zkušenosti v administrativě nebo přímo jako referent obchodního oddělení / zákaznického servisu JSOU VÍTÁNY
- komunikativní osobnost, příjemné vystupování
- dobrá znalost MS Office
- pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijko - závodní stravování - ostatní odměny a bonusy (životní jubilea, apod.) - odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava