Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY| MIMO AUTOMOTIVE

VEDOUCÍ VÝROBY| MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Máš zkušenosti z oblasti výroby? Oblast svařování je ti známá a máš v ní své zkušenosti? Komunikuješ v AJ?

Pak hledáme právě TEBE!!!

Pracovní náplň:
* řešení problémů a nesrovnalostí přímo v provozu
* vedení přímých podřízených
* zajištění chodu výroby
* kontrola dodržování BOZP a PO na pracovišti
* zlepšování výrobních procesů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* AJ na komunikativní úrovni B1
* na obdobné pracovní pozici min. 5 let.
* znalost oboru strojírenství
* zkušenosti se svařováním
* zkušenosti s vedením přímých podřízených

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy, prémie * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění * Flexi Pass poukázky * firemní akce
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek