Nabídka práce > PLÁNOVAČ VÝROBY| AŽ 60 000 Kč | HO

PLÁNOVAČ VÝROBY| AŽ 60 000 Kč | HO

Náplň práce

Máte zkušenosti s plánováním výroby? ERP systémy Vám nejsou cizí? Rádi byste pracovali v non automotive prostředí? Komunikace v AJ není problém? Pak nám o sobě dejte vědět!

Co budete mít na starost?
- Efektivní plánování výroby
- Objednávky a zajišťování materiálů a komponentů pro výrobu dle plánu
- Pravidelný reporting
- Starat se o spokojenost zákazníků a minimalizaci stavu zásob
- Podílení se na speciálních projektech
- Práce v ERP systému
- Úzká spolupráce s oddělením projektů a nákupu v rámci nových produktů

Požadavky

Co od Tebe potřebujeme?
- AJ pro komunikaci na denní bázi
- Prokazatelná zkušenost v obdobné pozici
- Znalost ERP systému
- MS Office nesmí chybět
- Pro-aktivní a týmová osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Roční bonusy * 25 dní dovolené * 100Kč/den stravenka * Příspěvek na penzijní pojištění * Vzdělávací kurzy a školení
  • Místo pracoviště: Most