Nabídka práce > SPECIALISTA CONTROLLINGU | TURNOV

SPECIALISTA CONTROLLINGU | TURNOV

Náplň práce

Máte zkušenosti v controllingu? Domluvíte se anglicky? Pak právě Vás hledáme!

Náplň práce:

- Převzetí zodpovědnosti za přidělenou agendu v oblasti financí
- Tvorba pravidelných výkazů a reportů, vyhodnocování odchylek od rozpočtu
- Spravovat rámcové smlouvy
- Podílet se na přípravě podkladů, plánování a vyhodnocení
- Zpracování týdenního reportu - výhledy tržeb a pohyby na bankovních účtech
- Analýza odchylek a trendů v prodejních cenách

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost angličtiny na úrovni B1
- velmi dobrá znalost MS Office - MS Excel
- praxe v oblasti controllingu
- zkušenosti se SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Po zapracování možnost HO - Týden dovolené navíc - Dotované stravné - Multisport karta - Cafeterie - Permanentky na sportovní akce, zvýhodněné tarify - Odměny za pracovní výročí
  • Místo pracoviště: Turnov