Nabídka práce > MARKET ANALYST | i pro juniory | HO až 3 dny/týden

MARKET ANALYST | i pro juniory | HO až 3 dny/týden

Náplň práce

Jste analytický typ a baví Vás práce s daty? Umíte je vyhledávat a zpracovávat do přehledů? Domluvíte se výoborně anglicky?
Pak Vás pozice Marketyngového analytika možná zaujme!

Na této pozici budete mít na starosti:

- provádět průzkum trhu v automotive sektoru pro Evropskou Unii
- shromažďovat data a údaje o velikosti trhu, trendech, preferencích zákazníků
- analyzovat konkurenci
- Využívání různých metod výzkumu pro průzkum trhu - dotazníky, rozhovory a analyzovat data, které z toho vychází
- pochopení potřeb zákazníků, jejich preferencí, chování - segmentace zákanzíků a tvorba přehledů pro marketingové strategie vývoje produktů
- analyzovat konkurenční prostředí - nabídka produktů, cenové strategie a marketingové strategie, včetně podílu na trhu
- spolupráce s marketingovými a obchodními týmy v rámci skupiny firmy po celém světě

Požadavky

- Pro seniorního kandidáty ideálně zkušenost 5 a více let na pozici v marketingu či obchodu spojené s analýzou dat
- Vzdělání v oboru marketing/ekonomika/obchodní administrativa
- AJ na úrovni plynulé konverace - denní využití slovně i písemně
- výhodou znalost NJ nebo FrJ
- Velmi dobrá znalost PC programů, zejména excel, PowerBI, PowerPoint
- Zkušenost v automotive výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 50000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Po zaučení možnost HO až 3 dny v týdnu * garantovaný 13. a 14. plat * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení
  • Místo pracoviště: Most