Nabídka práce > STOCK CONTROLLER | LUXURY BRAND | PRAHA 1

STOCK CONTROLLER | LUXURY BRAND | PRAHA 1

Náplň práce

Mezinárodní společnost podnikající v oblasti módního průmyslu hledá vhodné kandidáty na pozici Stock Managera.

Jste organizovaní, zodpovědní a máte smysl pro detail? Máte již zkušenosti s řízením skladových zásob v oblasti módního průmyslu? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- podílení se na prodejních cílech prodejny
- správa vnitřních skladových procesů
- kontrola toku zboží
- příjem dodávek, kontrola kvality
- sledování a analýza zásob
- spolupráce při inventurách
- správa zákaznických rezervací
- spolupráce s prodejním týmem

Požadavky

- alespoň 2 roky zkušeností na podobné pozici
- pokročilá znalost angličtiny alespoň B2, další jazyky velkou výhodou
- znalost módního průmyslu
- organizovanost, svědomitost, týmový duch
- znalost práce s počítačem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 53000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odměny dle výsledků prodejny - 25 dní dovolené - stravenky - pracovní oděv zdarma + péče o uniformu - zaměstnanecké slevy na produkty
  • Místo pracoviště: Praha