Nabídka práce > PLÁNOVAČ MATERIÁLU | PÍSECKO

PLÁNOVAČ MATERIÁLU | PÍSECKO

Náplň práce

Společnost na Písecku hledá nového kolegu na pozici PLÁNOVAČ MATERIÁLU!

Jakékoliv zkušenosti z interní logistiky, plánování a podobných segmentů ve výrobě jsou nutné, pokud budeš mít praxi z automotive sektoru, máš nakročeno k vítězství! :)

A co náplň práce?
- Budeš mít na starosti, aby byly výrobní linky vždy zásobeny materiálem pro výrobu
- Budeš se podílet také na tom, aby byly skladové zásoby co nejnižší
- Budeš neustále zlepšovat stávající procesy toku materiálu
- Budeš kooperovat s nákupem na zlepšování dodavatelských smluv

Požadavky

- SŠ vzdělání technického rázu
- Angličtina na komunikativní úrovni pro denní užití, alespoň B1
- Zkušenosti z pozice v interní logistice jsou velké plus
- MS Excel na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Smlouva rovnou na dobu neurčitou - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Multisport karta - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek