Nabídka práce > Montážní dělník Dačice 34 000 Kč

Montážní dělník Dačice 34 000 Kč

Náplň práce

V Dačicích obsazujeme pozici montážní dělník se mzdou 34 000 Kč, s celou řadou bonusů a výhod.
Jako montážní dělník je třeba být především pečliví a manuálně zruční.
Montážní dělník má hlavně na starosti:
- práce při obrábění na seřízených obráběcích strojích,
- obsluhu montážních stanic.
Práce je v třísměnném nebo nepřetržitém provozu, tj. směny buď 7,5 hod nebo 11,5 hod.

Požadavky

- věk min.18.let
- min. výuční list
- manuální zručnost
- přesnost
- samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 34000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - týden dovolené navíc - nadstandardní příplatek za svátkovou směnu 135% - závodní stravování - odměna při životním, pracovním jubileu, odchodu do důchodu
  • Místo pracoviště: Dačice