Nabídka práce > KONSTRUKTÉR

KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Hledáme KONSTRUKTÉRA!

Baví Vás konstrukce, 3D modelování a chcete využívat angličtinu, popřípadě němčinu? Staňte se součástí našeho konstrukčního týmu, kam hledáme nového kolegu.

Na pozici Konstruktéra budete vykonávat:

- Návrhy konstrukce pro tepelná čerpadla
- Spolupracovat na vývoji tepelných čerpadel
- Tvořit výkresovou dokumentaci a kusovníky
- Koordinovat činnosti při vývoji a stavbě prototypů
- Zavádět nové komponenty do výroby

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
- Zkušenost s 3D modelováním – nejlépe v programu Autodesk Inventor
- Aktivní znalost AJ nebo NJ
- Zodpovědný přístup k práci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 5 týdnů dovolené - Bonusový systém - HPP na dobu neurčitou - Výuku jazyků v průběhu pracovní doby - Příspěvek na dopravu odpovídající aktuálním cenám PHM - Stravenkový paušál - Cafeterie na volnočasové aktivity - Zvýhodněné mobilní tarif
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou