Nabídka práce > SERVISNÍ MECHANIK | 1 SMĚNA | JIČÍN

SERVISNÍ MECHANIK | 1 SMĚNA | JIČÍN

Náplň práce

Pojďte dělat práci, která Vás baví a na 1 směnu!

- opravy a případnou výrobu nových náhradních dílů
pro výrobní stroje ve spolupráci s elektroservisem a seřizovači
- opravy, údržba a chod veškerých vzduchotechnických
zařízení, kotelen, vytápění závodu, kompresoroven
- opravy a údržba budov a venkovních objektů

Požadavky

- SOU, výuční list v oboru soustružník, frézař, popř. strojní
mechanik, zámečník s praxí práce na soustruhu, fréze
- ŘP skupiny B a svářečské zkoušky výhodou
- schopnost práce ve výškách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pracovní smlouva na dobu neurčitou - Jednosměnný provoz - Firemní benefity - Podpora personálního a odborného rozvoje zaměstnanců
  • Místo pracoviště: Jičín