Nabídka práce > Seřizovač | Chomutovsko

Seřizovač | Chomutovsko

Náplň práce

Do menší rodinné společnosti hledáme šikovného seřizovače, který by rád zapadl do skvěle fungujícího týmu :) Náplní práce u nás je:

* nastavení strojů, nástrojů
* práce se vstřikolisy
* kontrola výrobních procesů
* spolupráce v týmu

Požadavky

Váš životopis nás pro pozici seřizovače zaujme, pokud v něm najdeme:

* ukončená studia technického směru
* 3 letou praxi se vstřikolisy (např. Krauss, Arburg aj.)
* počítačovou gramotnost

Rádi bychom přivítali do týmu šikovné ruce, které se stanou součástí semknutého týmu a nebojí se práce ve směnném režimu - přidáte se k nám?

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * podpora osobního rozvoje a možný karierní růst * až týden dovolené navíc dle směnného režimu * sick days * firemní akce pro zaměstnance * stravenkový paušál * příspěvek na penzijní připojištění nebo Cafeterie Sodexo * dotovaný jídelní automat a káv
  • Místo pracoviště: Chomutov