Nabídka práce > ZÁMEČNÍK | PŘÍPRAVA VÝROBY | TÁBORSKO

ZÁMEČNÍK | PŘÍPRAVA VÝROBY | TÁBORSKO

Náplň práce

Výrobní firma na Táborsku přijme do svých řad posilu na pozici ZÁMEČNÍKA. Pokud jste technický typ, máte strojírenské vzdělání a baví Vás kooperovat při výrobních procesech, tato práce by pro Vás mohla být to pravé.

Náplň práce:
- komunikace s oddělením přípravy
- práce s technickou dokumentací
- seřízení stroje. jeho obsluha a příprava pracoviště
- preventivní údržba
- evidence technických dat
- obsluha VZV

Požadavky

- Vyučení nebo SŠ technického směru (strojírenství)
- Schopnost práce s technickou dokumentací
- Orientace ve výrobních materiálech
- Schopnost práce v týmu, spolehlivost a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené Možnost vzdělávání Práce v jednosměnném provozu Zaměstnanecké výhody
  • Místo pracoviště: Tábor