Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | STRAKONICKO

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | STRAKONICKO

Náplň práce

Baví tě role obchodníka a zároveň ti nevadí cestovat? Jsi nerad zavřený mezi čtyřmi zdmi a máš blízko k zemědělskému průmyslu?

Pokud ANO, zašli svůj životopis!

A co by tě čekalo:
- Aktivní tvorba plánů
- Zodpovědnost za plnění plánů - náklady, výnosy, zisk
- Pravidelné návštěvy a péče o stálé zákazníky
- Hledání nových zákazníků
- Zodpovědnosti za vedení obchodní evidence
- Zastupování zaměstnavatele ve vymezené oblasti
- Organizace návozů máku, pomoc zemědělcům se zajištěním dopravy

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání
- Zkušenosti ze zemědělství podmínkou!
- Orientace na zákazníka
- Výborné komunikační dovednosti
- Ochota cestovat po ČR

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - Závodní stravování - Benefity za odpracované roky, výročí atd. - Odborné vzdělávání a profesní rozvoj - Další zaměstnanecké výhody
  • Místo pracoviště: Strakonice