Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 45-60 tis.

SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO | ABSOLVENTI VÍTÁNI | 45-60 tis.

Náplň práce

Bydlíte poblíž Uherského Hradiště? Jezdíte rádi na jendo denní výjezdy? Výborně!
Do společnosti zaměřené na zemědělství hledáme kandidáta na pozici SERVISNÍ TECHNIK (ELEKTRO).

Máte-li osvědčení v elektro oboru, vztah ke zvířatům a nevadí Vám cestování, určitě nám o sobě dejte vědět! :)

Co pozice obnáší:
- návštěvy zákazníků a provádění servisních zásahů (v rámci celé ČR)
- mechanické i elektro opravy
- jednání se zákazníky
- tvorba reportů po provedení servisních oprav
- práce mezi zvířaty

Požadavky

- SŠ nebo vyučení - elektro nebo technický obor
- Osvědčení elektro
- Praxe na obdobné pozici VÝHODOU, přijmeme i šikovné ABSOLVENTY
- Schopnost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- ŘP sk. B, ochota jezdit na jednodenní servisy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. plat - 25 dní dovolené - Pracovní auto - Mobil a počítač - Flexibilní pracovní doba - Možnost vzdělávání
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště