Nabídka práce > PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

Máš vzdělání v oboru stavebnictví? Umíš pracovat v AutoCadu? Výborně, potom hledám právě Vás!

Co bude Vaší hlavní náplní práce na pozici PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ?

- Práce na projektech dopravních staveb ve všech stupních projektové dokumentace
- Práce na silničních stavbách všech kategorií – dálnice, silnice I., II. a III. tříd, městské komunikace či cyklostezky
- Součinnost s HIPem nebo pověřenou osobou za danou část projektu
- Spolupráce na velkých a významných projektech v ČR i v zahraničí
- Projednání dokumentací s investorem a dotčenými orgány.

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání v oboru dopravních staveb (vhodné i pro absolventy)
- Uživatelskou znalost AutoCad nebo obdobný SW
- Schopnost práce v týmu i samostatně a zájem o práci
- Řidičský průkaz skupiny B
- AJ, NJ – výhodou.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Odměny/bonusy - Příspěvek na stravování paušálem - Příspěvek na penzijní pojištění - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - Slevy u obchodníků, zvýhodněné tar
  • Místo pracoviště: Liberec