Nabídka práce > OBSLUHA KOVOLISU 31500-35000 Kč

OBSLUHA KOVOLISU 31500-35000 Kč

Náplň práce

HLEDÁME DĚLNÍKY K LISU NA 3 SMĚNY

Vkládání a odebírání plechových výlisků do a od lisu a skládání do beden.

- práce dělníka je ve stoje
- 3 směny
- toť vše - pouze manipulace s dílci

Nástup ihned, smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok, poté na neurčito.
Nástup ihned, smlouva na hlavní pracovní poměr.

Požadavky

- ochota pracovat rukama
- ochota chodit na 3 směny
- dobrá kondice a docházka
- plech může být těžší,takže vhodné pro muže

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 31500 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - základní mzda od 27000 Kč/měs.a výše dle praxe - příplatek za odpolední 11,-Kč/h - příplatek za noc 18 Kč/h - 30% so, ne - 30% za přesčas - 800-3000 Kč bonus za docházku - dotované závodní stravování - příspěvek na dopravu dle vzdálenosti 200-850,-
  • Místo pracoviště: Olomouc