Nabídka práce > OBALOVÝ LOGISTIK| I PRO ABSOLVENTY

OBALOVÝ LOGISTIK| I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jste absolvent SŠ nebo VŠ ekonoického nebo technického směru? Nebo máte zkušenosti na obdobné pozici v logistice? Domluvíte se anglicky nebo německy?
Pak nám zašlete Váš životopis

Co Vás na této pozici čeká?
- Celková agenda spojená s obalovou logistikou a pláváním na základě výrobních plánů
- Objednávky obalových materiálů
- Skladová evidence
- Objednávky dopravy
- Zodpovědnost za agendu spojenou s celním řízení ( export i import)
- Reporting
- Spolupráce napříč odděleními plánování, nákupu, výroby, kvality a controllingu

Požadavky

- SŠ nebo VŠ ekonomická, technická
- Znalost MS office zejména Excel
- AJ nebo NJ pro komunikaci s zahraničními dodavateli
- Znalost SAP nebo jiných ERP systémů a zkušenosti s v automotive prostředí výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Týden dovolená navíc * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Dotované závodní stravování * Odměny za pracovní jubilea * Zvýhodněné tarify
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem