Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | ROKYCANSKO

PROJEKTOVÝ MANAŽER | ROKYCANSKO

Náplň práce

Plánování, koordinace a řízení projektů v oblasti automotive

Sledování a vyhodnocování průběhu projektů, zajištění dodržování časových plánů a rozpočtů

Komunikace se zákazníky, dodavateli a interními týmy

Řešení vzniklých problémů a hledání efektivních řešení

Vedení projektové dokumentace a příprava pravidelných reportů

Účast na jednáních a prezentacích projektů

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání
Anglický nebo německý jazyk na profesionální komunikativní úrovni
Praxe v projektovém managementu
Výborné organizační a komunikační schopnosti
Schopnost pracovat pod tlakem a řešit úkoly efektivně
Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené Docházkový bonus, mimořádné prémie Závodní stravování Příspěvek na stravování Rehabilitace/masáže pro zaměstnance Čisté pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Rokycany