Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ

ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti elektro a platnou elektro vyhlášku? Jste ochoten pracovat na 12h směny?

Vaší náplní práce bude především:
-> provádění kontrol technologických/elektrických zařízení
-> provádění údržby a oprav elektrozařízení, zařízení měření a regulace, řídicích systémů
-> spolupráce při udržování aktuální dokumentace zařízení
-> evidence a záznamy prováděných činností

Požadavky

-> relevantní zkušenost v oblasti elektro
-> platnou elektro vyhlášku
-> ochotu pracovat na 12h směny
-> manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 116 Kč stravenkový paušál * 5 týdnů dovolenej * 13. a 14. plat * 2 sicky days * příspěvek za teplo * systém Cafeterie * každoroční navyšování mzdy * příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění * odměna při životním výročí * program vzdělávání * na
  • Místo pracoviště: Teplice