Nabídka práce > LEAN SPECIALISTA | TURNOV

LEAN SPECIALISTA | TURNOV

Náplň práce

Máš zkušenosti se zeštihlováním výroby? Domluvíš se anglicky? Tak právě Tebe hledám!

Na pozici LEAN SPECIALISTA | TURNOV budeš mít na starost:

- identifikace úzkých míst výroby
- normování výrobních časů a návrhy optimalizací
- vyhledávání příležitostí ke zvyšování efektivity výroby
- definice materiálových toků a procesních skladů
- podpora při zavádění nových výrobků a procesů
- školení zaměstnanců
- vedení malých projektových týmů
- přímý report výrobnímu řediteli

Požadavky

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ technického směru
- prokazatelné znalosti principů štíhlé výroby
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost standardních nástrojů kvality
- znalost práce na PC
- organizační schopnosti, vysoká zodpovědnost a schopnost pracovat samostatně
- silně rozvinuté komunikační dovednosti
- praxe na obdobné pozici výhodou
- základní znalost AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní / životní pojištění - bonusy - stravenky - zvýhodněné tarify od Vodafonu - výběr nápojů na pracovišti - bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov