Nabídka práce > NÁKUPČÍ | LIBEREC

NÁKUPČÍ | LIBEREC

Náplň práce

Do naší společnosti mimo automobilový průmysl hledáme nového člena týmu na pozici: Nákupčí.

Co budeš mít na starost?

- objednávat výrobní i režijní materiál
- komunikovat s dodavateli (převážně zahraničními, písemně i telefonicky)
- zadávat a aktualizovat termíny dodání
- kontrolovat a zajišťovat včasné dodání materiálu
- objednávat importní přepravu (v některých případech)
- zajišťovat kompletní doklady potřebné k proclení
- řešit logistické reklamace dodavatelům
- komunikovat s ostatními odděleními (sklad, logistika, plánování, výroba, finanční, zákaznické odd.)
- spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange
- spravovat svěřenou databázi dodavatelů a materiálu
- optimalizovat stav zásob

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat?

- min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- praxe minimálně 1 rok na stejné či obdobné pozici výhodou (znalost nákupních procesů a logistiky, zkušenosti s vyjednáváním)
- aktivní AJ (B2) podmínkou, NJ výhodou
- pokročilá znalost práce na PC (MS Office) podmínkou
- znalost IS Helios Orange / SAP výhodou
- ŘP sk. B výhodou
- analytické a logické myšlení
- organizační schopnosti, důslednost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti můžeme nabídnout na oplátku? - stravenky/příspěvek na stravování - 13. plat - dovolená 5 týdnů - možnost občasné práce z domova - občerstvení na pracovišti - příspěvek na sport/kulturu/volný čas - mobilní telefon - individuální rozvržení praco
  • Místo pracoviště: Liberec