Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | ČESKÁ LÍPA

PROJEKTOVÝ MANAŽER | ČESKÁ LÍPA

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením projektů a projektových týmů? Domluvíte se anglicky? Pak právě Vás hledám. Aktuálně obsazuji pozici projektového manažera.

Náplň práce

- Řídit projekt po celou dobu realizace
- Dohlížet a koordinovat projektový tým
- Průběžně identifikovat omezení na projektu a navrhovat opatření v rámci své kompetence (na dodržování harmonogramů, jednotlivých milníků, hodinové a materiálové čerpání).
- Kontrolovat plnění rozpočtů projektu.
- Dávat podněty při řešení technologických postupů při realizaci.
- Identifikovat technologická omezení a navrhovat opatření.
- Aktivně se účastnit a řídit všechny schůzky FMEA, sumarizovat rizika a opatření ze schůzky.
- Účastnit klíčových schůzek se zákazníky.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Min 3 roky praxe s vedením projektů
- AJ B2 - denní komunikace
- Praxe v jednání se zákazníkem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 60000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Pružná pracovní doba s možností občasného home office - Firemní PC a telefon i k soukromým účelům. - Dotované firemní stravování. - Systém volnočasových dobíjecích karet. - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměny k pracovním výročím a jubileím
  • Místo pracoviště: Česká Lípa