Nabídka práce > DAŇOVÝ PORADCE | PRAHA 1

DAŇOVÝ PORADCE | PRAHA 1

Náplň práce

Pro významného klienta působícího v oblasti daňového a právního poradenství hledáme nového kolegu na pozici DAŇOVÝ PORADCE!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- poskytování komplexní podpory a konzultací v oblasti daňového poradenství
- koordinace daňové agendy a kontrola postupů pro daňové povinnosti
- zpracování či revize daňových přiznání pro klienty
- výpočet daňové povinnosti (zejména k dani z příjmů právnických osob)
- účast na projektech v oblasti akvizic/M&A
- realizace daňových due diligence, transakční poradenství apod.

Požadavky

- VŠ ekonomického směru se zaměřením na účetnictví a daně
- pokročilá znalost angličtiny alespoň B2, znalost němčiny velkou výhodou
- licence daňového poradce KDP ČR
- praxe v poskytování daňového poradenství alespoň 5 let
- znalost českého daňového systému, zejména v oblasti daně z příjmů a DPH
- orientace v účetní oblasti, zejména využití účetních výstupů pro daňovou práci a sestavení účetních závěrek
- vlastní klientela výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odpovídající finanční ohodnocení - akviziční odměny - další vzdělávání a odborný růst - sdílené parkování - přátelský kolektiv, firemní teambuildingy - flexibilní pracovní doba - kancelář v centru Prahy
  • Místo pracoviště: Praha