Nabídka práce > SPECIALISTA MARKETINGU | BRAND

SPECIALISTA MARKETINGU | BRAND

Náplň práce

Hledáme vášnivého a kreativního Brand Marketing Specialistu, který se připojí k týmu našeho klienta. Tato role je klíčová pro značku, která je jednou z TOP5 ve svém oboru. Pomozte budovat strategii, komunikaci a rozvoj významného brandu.

- Budete mít přidělený vlastní brand v rámci portfolia, za který převezmete odpovědnost.
- Budete plánovat projekty zaměřené na interakci se zákazníky.
- Čeká Vás spolupráce s agenturami.
- Pomoc s vytvářením UVP a komunikace klíčových sdělení.
- Tvorba marketingových materiálů.
- Práce s rozpočtem.
- Hledání potenciálů dalšího rozvoje, nových příležitostí je vždy vítáno.

Pokud jste vášnivý marketér se silným smyslem pro brand, rádi vás poznáme! Pošlete nám svůj životopis!

Požadavky

- Praxe na podobné pozici (alespoň 2 roky)
- Znalost MS Office nástrojů (Word - pro nezbytnou administrativu, Excel - práci s daty se nevyhnete, PowerPoint)
- Čeština i Angličtina na pokročilé komunikativní úrovni
- Bude se Vám hodit schopnost prezentace, dobré komunikace a proaktivita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené + 6 dní placeného volna - Možnost práce z domova 50% - Flexibilní pracovní doba - Cafeterie v hodnotě 2.200 Kč měsíčně - Stravenky - Sick days - Multisport karta - Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Praha