Nabídka práce > SPECIALISTA ŘÍZENÍ KVALITY | ROKYCANSKO

SPECIALISTA ŘÍZENÍ KVALITY | ROKYCANSKO

Náplň práce

Máte zkušenost z výrobní společnosti v automobilovém průmyslu v oblasti kvality? Domluvíte se plynule anglicky?

Právě hledáme kolegu na pozici specialisty řízení kvality.

Náplň práce:

Řízení kvality dle stanovených opatření
Řízení opatření vedoucích k dosažení stanovených cílů
Sledování opatření a následné vyhodnocování
Podpora, návštěvy a vzdělávání jednotlivých závodů
Vyhodnocování dat a příprava zpráv

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Zkušenost v oblasti kvality nebo procesního inženýrství
Zkušenost z automotive prostředí
Zkušenost s metrologií, funkční kvalitou
Školení v metodách řešení problémů (např. Six sigma, apod.)
Znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 dny zdravotního volna - příspěvek na dojíždění - prémie - docházkový benefit - příspěvek na stravování - příspěvek na vzdělávání - příspěvek na penzijní/životní pojištění - a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Rokycany